MEANWELL PWM-120.24-DA LED Driver 24V, 5A, IP67, Constant voltage
MEANWELL PWM-120.24-DA LED Driver
24V, 5A, IP67, Constant voltage
Varenr: 161072
Alt. varenr: PWM-120.24-DA
1 305,-eks. mva
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om å bli kunde her.
3 på lager i Oslo
AC-DC Single output LED driver Constant Voltage (CV); PWM output for LED strips; Output 24Vdc at 5A; Dimming with DALI; IP67