ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX ANTARI Z-1000III røykmaskin 1000W, DMX
ANTARI Z-1000III røykmaskin
1000W, DMX
Varenr: 182695
Alt. varenr: Z-1000III
4 538,-eks. mva
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om å bli kunde her.
Ikke på lager i Oslo. Neste sending forventet 29.07.2026
SPECIFICATION
  • Rated Voltage US Model : AC 100 – 120V, 50 / 60 Hz 8.5A
  • EU Model : AC 220 – 240V, 50 / 60 Hz 4.5A
  • Rated Power 1000 W
  • Warm-Up Time 6 minutes (approx.)
  • Fluid Consumption 60 ml/min
  • Fluid Tank Capacity 1.7 Liters (0.45 gallon)
  • Compatible Fluid Antari FLG
  • Antari FLR
  • Ambient Temp. Range 0°C – 40°C (32°F – 104°F)
  • Control Methods Manual?DMX512?Timer (Optional)?Wireless (Optional)
  • DMX Channels
  • 1 Channel
  • Connection IEC (Power)?XLR 3-pin (DMX)
  • Included Accessories Hanging Bracket?Z-10 Cable Remote
  • Optional Accessories Z-40 Cable Timer Remote?Z-50 Wireless Remote
  • Dimension L 433 W 198 H 214 mm (L 17.05 W 7.80 H 8.43 inch)