ANTARI Z-1200III røykmaskin 1200W, DMX ANTARI Z-1200III røykmaskin 1200W, DMX ANTARI Z-1200III røykmaskin 1200W, DMX ANTARI Z-1200III røykmaskin 1200W, DMX ANTARI Z-1200III røykmaskin 1200W, DMX ANTARI Z-1200III røykmaskin 1200W, DMX
ANTARI Z-1200III røykmaskin
1200W, DMX
Varenr: 182696
Alt. varenr: Z-1200III
6 353,-eks. mva
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om å bli kunde her.
4 på lager i Oslo
  • SPECIFICATION
  • Rated Voltage US Model : AC 100 – 120V, 50 / 60 Hz 10A
  • EU Model : AC 220 – 240V, 50 / 60 Hz 5.5A
  • Rated Power 1200W
  • Warm-Up Time 10 minutes (approx.)
  • Fluid Consumption 85 ml/min
  • Fluid Tank Capacity 2.5 Liters (0.66 gallon)
  • Compatible Fluid
    Antari FLG
    Antari FLH
    Antari FLJ
    Antari FLR
    Antari FLY
    Antari FLZ
  • Ambient Temp. Range 0°C – 40°C (32°F – 104°F)
  • Control Methods Manual?DMX512?Timer?Wireless (Optional)
  • DMX channels 1 channel
  • Connection IEC (Power)?XLR 5-pin (DMX)
  • Included Accessories Hanging Bracket
  • Optional Accessories Z-3 Cable Remote?Z-50 Wireless Remote
  • Dimension L 458 W 243 H 251 mm (L 18.03 W 9.57 H9 .88 inch)