ANTARI Z-1500III røykmaskin 1500W, DMX ANTARI Z-1500III røykmaskin 1500W, DMX ANTARI Z-1500III røykmaskin 1500W, DMX ANTARI Z-1500III røykmaskin 1500W, DMX ANTARI Z-1500III røykmaskin 1500W, DMX
ANTARI Z-1500III røykmaskin
1500W, DMX
Varenr: 182697
Alt. varenr: Z-1500III
8 725,-eks. mva
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om å bli kunde her.
Ikke på lager i Oslo. Neste sending forventet 29.07.2026
SPECIFICATION
  • Rated Voltage US Model : AC 100 – 120V, 50 / 60 Hz 12.5A
  • EU Model : AC 220 – 240V, 50 / 60 Hz 6.3A
  • Rated Power 1500 W
  • Warm-Up Time 10 minutes (approx.)
  • Fluid consumption 150 ml/min
  • Fluid Tank Capacity 6 Liters (1.59 gallon)
  • Compatible Fluid Antari FLG
    Antari FLR
    Antari FLY
    Antari FLZ
  • Ambient Temp. Range 0°C – 40°C (32°F – 104°F)
  • Control Methods Manual?DMX512?Timer?Wireless (Optional)
  • DMX Channels 1 Channel
  • Connection Neutrik powercon (Power)?XLR 3-pin and 5-pin (DMX)
  • Optional Accessories WTR-20 Wireless
  • Dimension L 674 W 235 H 278 mm (L 26.5 W 9.25 H 10.94 inch)