ANTARI Z-3000III røykmaskin 3000W, DMX ANTARI Z-3000III røykmaskin 3000W, DMX ANTARI Z-3000III røykmaskin 3000W, DMX ANTARI Z-3000III røykmaskin 3000W, DMX ANTARI Z-3000III røykmaskin 3000W, DMX
ANTARI Z-3000III røykmaskin
3000W, DMX
Varenr: 182698
Alt. varenr: Z-3000III
10 686,-eks. mva
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om å bli kunde her.
1 på lager i Oslo
SPECIFICATION
  • Rated Voltage Only Available in EU Model : AC 220 – 240V, 50 / 60 Hz 11A
  • Rated Power 2500W
  • Warm-Up Time 10 minutes (approx.)
  • Fluid Consumption 250 ml/min (100% output)
  • Fluid Tank Capacity 6 Liters (1.59 gallon)
  • Compatible Fluid Antari FLG
    Antari FLR
    Antari FLY
    Antari FLZ
  • Ambient Temp. Range 0°C – 40°C (32°F – 104°F)
  • Control Methods Manual?DMX512?Timer?Wireless (Optional)
  • DMX Channels 1 Channel
  • Connection Neutrik powerCon (Power)?XLR 3-pin and 5-pin (DMX)
  • Optional Accessories WTR-20 Wireless
  • Dimension L 712 W 275 H 278 mm (L 28.03 W 10.82 H 10.94 inch)