SOMMER YHCZ-L01/01-2500 Multikabel 25m. 4 x fiber, 3-pin XLR han/hun, Strøm
SOMMER YHCZ-L01/01-2500 Multikabel
25m. 4 x fiber, 3-pin XLR han/hun, Strøm
Varenr: 151257
Alt. varenr: YHCZ-L01/01-2500
18 306,-eks. mva
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om å bli kunde her.
Lengde
Bestillingsvare, bestilles ved ordre. Ta kontakt for leveringstid.
Configuration:
25,00 m SC-OCTOPUS-HYBRID 443 PUR; fiber: 4 x 50/125 µm; audio: 2 x 2 x 0,22 mm²; power: 3 x 2,50 mm²; PUR Ø 16,20 mm; black (591-4431)